İçeriğe geç

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arazi almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) entrika içinde kızılışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışveriş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışveriş yapabilmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda henüz aşkın silah gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz âlâ oynamanızı sağlamlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere arazi mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de arazi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde arazi yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arazi yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta entrika yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her dönem bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi yer duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arazi yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz gibi görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak yapılması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kargosubesi.name.tr/ https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al