İçeriğe geç

Official

“Official” kelimesi İngilizce kökenli bir lafız olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “fariza” yahut “iş” anlamına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na denli uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda yönetim ve hükümet alışverişlerinde kullanılırdı.

Orta Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise tarafından atanmış bir görevliyi tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin büyüklük daireleri yahut kiliselerde çeşitli alışverişlerle mesul olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut yetkili bir konumda mevcut rastgele bir kişçok tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseriya hükümet, spor yahut iş dünyası gibi resmi bir konumda mevcut kişgelecek yahut kurumları tarif etmek bağırsakin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, lafız resmi yahut yetkili bir konumda mevcut rastgele bir kişçok tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://kargosubesi.name.tr/ https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al